Per qualsevol consulta podeu trucar al telèfon: 608 17 88 16
Telèfons d’assistència per a totes les modalitats FEEC
des de Catalunya i la resta de l’Estat: 900 120 180 (24 hores, 365 dies l’any).


El Nostre Club és solidari
Un any més, el Club Excursionista Salouenc és solidari.

La nostra aportació anual a la Marató de TV3 va lligada a l'ajuda i donació a Càritas Salou. Col·laborar amb Càritas no és només  aportar aliments o menjar, ja que, per damunt de tot, Càritas pensa en les persones més vulnerables. És per això que aquest any la nostra donació va pels infants: -Que cap infant, per dificultats econòmiques familiars, es quedi fora del cercle d'accés a qualsevol activitat del seu centre docent.

Per molts anys Club Excursionista Salouenc, ajudant a ajudar!NOTÍCIA NOVA
« NOTÍCIA ANTIGA
NOTÍCIA ANTIGA
Next Post »